نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سردمزاجیه همسر

9255
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45061
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردمزاجیه همسر

با سلام من ۲۹ سالمه و همسرم ۳۵ سال سه ساله که ازدواج کردیم تو این سه سال برای ارتباط عاطفی من اکثر مواقع پیش قدم شدم اونم با کلی پس زده شدن سعی کردم با این موضوه کنار بیام و هر بار که میگفتم من به محبتت نیاز دارم میگفت اخلاقتو درست کن من میگفتم خب یعنی چه اخلاقی؟اگه ناراحتی هست به خاطر اخلاق توعه اینم بگم که اصلا بچه نمیخواد و من داره سنم میره بالا به سختی راضیش کردم که برم دکتر برای تغذیه قبل بارداری اونم دوبار نوبت دکترو کنسل کردو خودش زمان تعیین میکرد نسبت به بیشتر خواسته های من بی توجه و هر وقت گله کردم میگه چقدر غر میزنی چقدر حرف میزنی کار دعوا که بالا میگرفت گوشیو برمیداشت که زنگ بزنه به بابام منم بعد سه سال تحمل سر نوبت دکتر بحث بالا گرفت من قهر کردم و واسه اولین بار اومدم خونه بابام اینم بگم که خونه شوهرم تهرانه و ماشهرستان الان یک ماهه قهرم نه زنگی زده نه تماسی شمارمم بلاک کرده،اینم بگم که این چند ماهه که تا به من تو دعوا فحش میده جوابشو میدم چون واقعا کشش ندارم به اخلاق بدم بد دهنیم اضافه کرده در ضمن کتک میزنه و فحشای خیلی رکیک میده،الان که قهرم و هیچ گونه تلاشی واسه برقراری ارتباط با من نکرده خانوادمم جریح شدن و میخوان برن دادگاه برای طلاق واقعا من با این آدم چیکار کنم؟
    ویرایش توسط Sayeh70 : 08-30-2020 در ساعت 02:37 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : سردمزاجیه همسر

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این سبک زندگی مشترک برای شما با فشار روحی زیادی همراه می باشد اما عزیزم دقت کن که تکرار رفتار اشتباه ایشان و فحش دادن و یا قهر و دعوا نمی تواند به هیچ یک از شما دو نفر کمکی کند در کنار اینکه شماها با این میزان درگیری و نرسیدن به یک تعادل در زندگی مشترک داشتن فرزند نیز به شماها کمکی نمی کند و حتی می تواند مشکلات بیشتری را نیز ایجاد کند چون داشتن فرزند نیاز به امادگی روحی هردوی شما ، شرایط اقتصادی و از همه مهم تر همراهی هردوی شما را می خواهد چون این مسیر در کنار سختی های بارداری برای تربیت کودکتان نیز در این شرایط آسیب ها زیاد خواهد بود .
    در زمان فعلی بهتر است در احترام و بدون توهین با شماره دیگری با ایشان تماس بگیرید و از ایشان سوال کنید که برنامیشان برای ادامه مسیر زندگی مشترکتان چیست در کنار اینکه بهتر است هردوی شما برای زوج درمانی اقدام کنید و بعد تصمیم گیری برای طلاق داشته باشید .
    دقت کنید که شما سبک رفتاری و شخصیت ایشان را می شناسید و تا زمانی که خود ایشان و یا شما از اشتباه بودن مسیر خود اگاه نباشید نمی توان امیدی به تغییر این شرایط داشت پس بهتر است اگر هردویتان مایل به ادامه زندگی شمترک و بازسازی این مشکلات می باشید در این مسیر برای زوج درمانی اقدام کنید در غیر این صورت تلاش تک نفره می تواند جوابگو نباشد و تنها آشتی کردن و قول دادن کافی نیست نیاز است که تعامل و روابط شما بررسی و بازسازی شود تا بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : سردمزاجیه همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayeh70 نمایش پست ها
    با سلام من ۲۹ سالمه و همسرم ۳۵ سال سه ساله که ازدواج کردیم تو این سه سال برای ارتباط عاطفی من اکثر مواقع پیش قدم شدم اونم با کلی پس زده شدن سعی کردم با این موضوه کنار بیام و هر بار که میگفتم من به محبتت نیاز دارم میگفت اخلاقتو درست کن من میگفتم خب یعنی چه اخلاقی؟اگه ناراحتی هست به خاطر اخلاق توعه اینم بگم که اصلا بچه نمیخواد و من داره سنم میره بالا به سختی راضیش کردم که برم دکتر برای تغذیه قبل بارداری اونم دوبار نوبت دکترو کنسل کردو خودش زمان تعیین میکرد نسبت به بیشتر خواسته های من بی توجه و هر وقت گله کردم میگه چقدر غر میزنی چقدر حرف میزنی کار دعوا که بالا میگرفت گوشیو برمیداشت که زنگ بزنه به بابام منم بعد سه سال تحمل سر نوبت دکتر بحث بالا گرفت من قهر کردم و واسه اولین بار اومدم خونه بابام اینم بگم که خونه شوهرم تهرانه و ماشهرستان الان یک ماهه قهرم نه زنگی زده نه تماسی شمارمم بلاک کرده،اینم بگم که این چند ماهه که تا به من تو دعوا فحش میده جوابشو میدم چون واقعا کشش ندارم به اخلاق بدم بد دهنیم اضافه کرده در ضمن کتک میزنه و فحشای خیلی رکیک میده،الان که قهرم و هیچ گونه تلاشی واسه برقراری ارتباط با من نکرده خانوادمم جریح شدن و میخوان برن دادگاه برای طلاق واقعا من با این آدم چیکار کنم؟
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    آیا همسرتون سردمزاج هستن؟ اینو به تشخیص خودتون عنوان میکنید یا تشخیص تخصصی هست ؟
    مطمئن هستین که سرد مزاج هستن و از جایی دیگه نیاز های جنسیش ساپورت نمیشه !؟
    دوست عزیز چنانچه یک مرد دچار سرد مزاجی باشه یا ناتوانی های جنسی و تناسلی داشته باشه مطمئنا به دنبالش دچار آسیب های روحی میشه و ممکنه تحت تاثیر این شرایط به دنبال ناکامی هایی که تجربه میکنه اخلاق و رفتار کنترل نشده از خودش بروز بده
    بنابراین باید همسرتون برای درمان سرد مزاجی اقدام کنه که اگر به خاطر علل پایه نظیر تغذیه و..‌... دچار سردمزاجی مقطعی شده باشه قابل درمان هست و میشه پنجاه درصد مشکلات رو که از این مشکل ناشی میشه رو تخفیف داد
    درگام بعد برای دریافت جلسات زوج درمانی باید به زوج درمانگر مراجعه حضوری کنید و تا پایان جلسات این روند رو ادامه بدین
    نهایتا اگر بازهم احساس کردین که زندگی خوبی تجربه نمیکنید اون زمان میتونید اقدام برای طلاق به عمل بیارید

الان به خونه برین و تا دوسه روز صبر کنید و سپس از همسرتون و دیدگاهش به زندگیتون سوال کنید و ببین نظرش به زندگی و ادامه زندگی چیه ازش بخواه شمارو با جلسات زوج درمانی همراهی کنه
    لازم هست بگم علت اینکه از شما خواستم برین به خونتون این بود که اگر الان پیام بدین یا تماس بگیرین ممکنه ناراحت باشه و بگه طلاق میخوام یا شمارو توی دوراهی بزاره پس بهتره از روش مطمئن تری اقدام کنین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد